• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
14к жолто злато женско 2x тркалезно цевка полирани обетки на обрачот

14к жолто злато женско 2x тркалезно цевка полирани обетки на обрачот

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

14 KT жолто злато женско 2x25 mm тркалезна цевка полирани обетки со обрач со затворање на лента. Тенките полирани обрачи се суштински за секоја гардероба. Засилете го секој изглед со овие 14 килограми обетки од жолто злато со затворање на шарки. Без камен. Загарантирано 100% задоволство : Ако има проблем со вашата ставка, можете да ја вратите без никакви проблеми. Вешто произведено : Целиот декоративен процес се прави под микроскоп на нашите занаетчии и дизајнери на највисоко ниво. Висока полска завршница : Гарантирано да ја задржи својата оригинална содржина и боја. Прави елегантен додаток на вашата колекција на додатоци. Испорачано со вас на ум за да бидете сигурни дека вие и вашите најблиски секогаш изгледаат модерно. Ние работиме напорно за да се осигураме дека вашите предмети се уникатни и безвременски за вашите најнезаборавни прилики. Совршен за давање подароци. Прицврстувач на шарки. Направено со 14 карат злато (14к). Жолто злато (жолта боја). Обетки за обрач. Без камен.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ