• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Арден селекции Оаза на отворено лумбална перница 24, светло сива

Арден селекции Оаза на отворено лумбална перница 24, светло сива

 
DEN 624.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Arder Selections Oasis е исклучителна комбинација на нашиот врв на линијата некогаш вистинска акрилна ткаенина спарена со нашата највисока квалитетна поли-завиткана пена за полнење за да создаде ултра-премиум перница на отворено. Оваа светло сива перница за фрлање на отворено е долга 14 инчи x 24 инчи ширина x 5. 5 инчи дебела. 100% некогаш вистинска акрилна ткаенина од платно, ткаени е цврсто ткаени, обезбедувајќи тежок, но лесен и неверојатно мека капа на перница. Продолжената UV заштита на акрилот значи дека вашата ткаенина ќе продолжи да изгледа посветла подолго додека уживате во часовите на отворено. Заштита на дамки и вода од нашиот комерцијален третман на блок обезбедува оптимална употреба на отворено. Лесно забележете чисто со сапун и вода, или мешавина од белило и вода за груби дамки. Оазиските поли-завиткани перничиња од пена се луксузен медли од пена, завиткани во мек полиестерско капење за да се создаде трајно, долготрајно, цврсто перниче на отворено со меко до допир. Сите наши перничиња од оаза имаат класичен финиш на двојните заварувања и ленти од велкро за да ја одржат вашата перница за внатрешен двор. И покрај тоа што нашите некогаш вистинити нуди најдобра вода во вода и УВ отпор, сепак препорачуваме да ги внесете или покриете вашите перничиња кога не ги користите за да ги одржувате со години да изгледаат и да се чувствуваат одлично. Димензии на перници : 14 инчи долга x 24 инчи широк x 5. 5 инчи дебела . исполнета со 100% полиестер за издржливост и удобност. Дизајнирано во Мичиген.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ