• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Окружниот МИ лента од картонска мачка гребеница - смарагд

Окружниот МИ лента од картонска мачка гребеница - смарагд

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Сите знаеме дека нашите пријатели со магла сакаат да се дружат во картонски кутии, но да имаат многу празни кутии во нашиот дом, навистина не прават одличен дизајн на ентериер. Оваа мешавина нема да биде исклучок воопшто! Текстурата на брановиден картон го обезбедува вистинското место за задоволување на природниот инстинкт за гребење на вашата мачка. Зошто да поминете попладне релаксирање во здодевна, обична и стара кутија, кога има и можност да ја изгребат сопствената лента за микс? Оставете ја вашата мачка да се врати во 80 -тите години со лепење на шепите во малите дупки! Уникатен дизајн Нашите пријатели со магла сакаат да гребеат мебел за вежбање, задоволство и обележување на нивната територија, па зошто да не го мешате тој инстинкт со малку забава? Достапно во две бои, мешавината е инспирирана од формата на лента за касети. Ние го користиме само најдобриот брановиден картон кој содржи безопасен лепак и е ослободен од мириси. Мешавините во кој било декор треба да донесат некаков стил и функционалност во животот на вашата мачка? Мебелот за гребење на мачки од округот 70 прави атрактивна алтернатива на традиционалните мачки дрвја и гребење на места за мачки. Вашата мачка ќе може да ги изгреба и внатрешната и надвор од мешавината, да се качи на покривот за да се одмори или да спие внатре кога тие всушност претпочитаат да се кријат. Овој гребеч на мачки треба да биде на врвот на списокот со купување на секој писе и ќе обезбеди десетици смешни слики за вашата сметка на Инстаграм! Зачувајте го мебелот во вашиот дом дали вашата мачка играла со картонски кутии порано? Тогаш знаете дека мачките се луди за сè што вклучува картон. Не само што овој гребење на мачки Mixtape е забавен за вашиот крзнен пријател, туку е и убав и смешен додаток на вашиот дом! Трендовски гребење на мачки кои обезбедуваат бесконечна фаворизирана реверзибилна карактеристика го прави животот на гребење да трае подолго од повеќето други во и надвор од можностите за гребење, изработени од еколошки брановиден картон.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ