• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Изматете го женскиот џемпер без ракави за ракави, големини XS-XXL

Изматете го женскиот џемпер без ракави за ракави, големини XS-XXL

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Еден од најчудните, но сепак најомилени пронајдоци на модата : без ракави, ова од лажичка. Носете ја оваа желка без ракави како што би сакале маица и оставете ја да служи како суптилно парче за положување. Оставете го да го извади врвот на џемперот на екипажот или да го носи со отворен панталони со широки нозе (продадени одделно). Убавината е што нема да се прегреете како што би сакале со својата сестра со долг ракав, но сепак го добивате тој момент на вратот! Само на. Материјал : 38% акрилик/37% полиестер/22% најлон/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 'и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : Преклопување на теренот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Мека, ребрести текстура. Женски џемпер без ракави со ракави од лажичка. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ