• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Современа површина килим, дебела од меракеш од сребро, крем дневна соба лесна за чистење

Современа површина килим, дебела од меракеш од сребро, крем дневна соба лесна за чистење

 
DEN 1242.56

Количина на стоки
Достапно на барање

Маче-мекото бушаво во современ дизајн на парели нуди неверојатен стил и раскошна удобност. Пријатниот килим за микрофибер купови со поддршка на јута, дава луксузно чувство по прифатлива цена. Вакуум на поставување на висок куп за да ги отстраните остатоците. Место чисто со вода кога е потребно. Препорачана е подлога за килими. Современа 5x8 област килим дебела (5'3 '' x 7'3 '') Маракеш Трелис сребро, крем дневна соба лесна за чистење. Добро одговара за дневна соба, трпезарија, спална соба. Вакуум на поставување на среден куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегне расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција. Машина направена во Турција. Направено со мек и лесен за чистење на микрофибер. 100% поткрепа на јута што е природно изработен издржлив материјал. Прекрасен современ стил со примарна сребрена сенка и крем акценти. Отпорна на дамки, лесна грижа и совршена за какво било опкружување во затворен простор. Дете трајно и лесно се чисти со минимално пролевање. Вакуум на поставување на среден куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегне расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ