• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Едноставно Маргаритка 16 16 Љубов Збор Печатење Перница

Едноставно Маргаритка 16 16 Љубов Збор Печатење Перница

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Украсете го и персонализирајте го вашиот дом со перници што отелотворуваат боја и стил. "Едноставно Дејзи 16" х 16 " Љубов Збор Печатење Перница : Мека Откачи Полиестер Надворешноста. Неверојатни Дизајни Отпорни На Временски Услови. Мувла И Мувла Отпорни. Факс Долу. Зашиено Затворање/Квадрат/Реверзибилно. Место Чиста Препорачува. ".


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ