• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Единствени поволни цени, женски свеж цветен принт, еластичен слој на половината, здолниште со а-линија

Единствени поволни цени, женски свеж цветен принт, еластичен слој на половината, здолниште со а-линија

 
DEN 448.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Подготвени сте за фабрика и стилска сезона со ова ниво на размачкано мини здолниште. Пар со чизми и блуза за шик изглед. Повод : Обичен, собир за викенд, ноќна ноќ, забава. Проверете ги вашите мерења за да бидете сигурни дека предметот се вклопува пред да нарачате. Големина на телото на моделот : Висина : 5'8 ", Градите : 33 ", половината : 24 ", колк : 34 5/8 ", ширина на рамото : 15 3/8 ", тежина : 122 фунти, модел е Носење на меѓународна големина Xs.Meareument (во инчи) Girth на половината вкупна должина 24 3/4 - 16 S 26 3/4 - 16 3 /8m - 28 3/4 - 16 3/4 L 32 1/4 - 17 1/8xl - 35 7/8 - 17 1/2 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени, свежо цветно цветно печатење на еластична половината слој, здолниште со а-линија 100% полиестер. Увезен. Цветен принт. Еластична висока половината. Мини должина. Машинска миење ладно со слични бои.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ