• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
ПЕТИ ПРВ НФЛ Денвер Бронкос Перница Душек - Премиум Квалитет Мека и пријатна плишаница

ПЕТИ ПРВ НФЛ Денвер Бронкос Перница Душек - Премиум Квалитет Мека и пријатна плишаница

 
DEN 559.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Официјално креветот за миленичиња лиценцирани од MLB, дизајниран од домашни миленици, го остави вашето домашно милениче да сонува за неговиот омилен спортски тим. Овој тим во боја во боја е поли исполнет за топлината и удобноста на вашето домашно милениче. Тимските логоа се извезени за да го покажат вашиот тимски дух. Овој кревет за перници е машина што може да се мие и е направен со сите нови материјали. Вашето домашно милениче е сигурно гарантиран квалитетен сон со овој удобен кревет за миленичиња перници! Карактеристики : Официјално MLB лиценциран кревет за миленичиња! Работејќи со најновата технологија, нашите креативни дизајнери избираат од најквалитетни материјали за да обезбедат трајна, уникатна и иновативна стока за миленичиња. Нашите фабрики ги следат највисоките стандарди на упатства за безбедност за да обезбедат безбедност на вашето домашно милениче, истовремено обезбедувајќи долготраен производ. Прво лиценцирани производи за миленичиња од домашни миленици. Миленичиња Прв НФЛ Денвер Бронкос Перница за миленичиња за кучиња и мачки му дозволуваат на вашето домашно милениче да сонува за неговиот омилен спортски тим на овој официјално кревет за миленичиња со миленичиња во НФЛ, дизајниран од ПЕТС Прво. Овој тим во боја во боја е поли исполнет за топлината и удобноста на вашето домашно милениче. Тимските логоа се извезени за да го покажат вашиот тимски дух. Изработено е од мек материјал со висок крај за да се обезбеди издржливост. Овој кревет за перници за кучиња е машина што може да се мие и е направен со сите нови материјали.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ