• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Сет на канистер од улица од јагода, жолт

Сет на канистер од улица од јагода, жолт

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој сет од 3 керамички канистри се врежани со дијамантска текстура и карактеристики на капаци. Совршено за складирање на вашите главни делови како брашно, шеќер, кафе или чај, додека додавате стилски допир на декор во вашата кујна! Сетот вклучува 1 x 24 мл мал канистер 3,75 ”L x 3,75” W x 5,5 ”H; 1 x 38 мл Среден канистер 4,5 ”L x 4,5” W x 6,25 ”H; 1 x 72 мл голем канистер 5,5 ”L x 5,5” w x 7,5 ”ч. Совршено за складирање на степени на countertop како брашно, шеќер, кафе или чај. 1 x 38 мл Среден канистер 4.5 ”L x 4,5” W x 6,25 ”ч. 1 x 72 мл голем канистер 5,5 ”L x 5,5” w x 7,5 ”ч.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ