• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Реверзибилен флип секвенцински костим за пливање

Реверзибилен флип секвенцински костим за пливање

 
DEN 447.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Вашата ќерка ќе ужива да ги превртува Sequins. Оваа забавна костим за капење со висока модна флип секвека вели дека сонцето и едната страна и забавата од другата страна. UPF 50+, машина за перење UPF 50+. машинско миење. Флип секвенци.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ