• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Асортиман на лого на соиграчот на Мисури со тимски колега

Асортиман на лого на соиграчот на Мисури со тимски колега

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој соиграч на „Фатејд“ е слика со висока дефиниција направена од тежок винил со висок степен, кој е отпорен на солза и избледи, за да можете да бидете сигурни дека окото за привлекување на окото ќе остане силен. И, ако мислата за преместување на вашиот соиграч ве плаши, не плашете се, затоа што користи лепило со низок резервоар што може лесно да се премести и повторно да се користи без никакво оштетување на вашиот wallид. Изберете од стотици лиценцирани спортски и забавни слики. Асортиман на лого на соиграчот на Мисури : Декалите за соиграчот на Фатед се доволно мали за да одат скоро каде било каде би ставале налепница за шкафче или тетратка. Спортистите и ликовите се високи околу 17 инчи, логоа и шлемови на околу 12 инчи квадратни. 100 -ти да изберете, покривање на спорт, деца и забава.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ