• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Фармерки на славни розови девојки, со големини со 7-16

Фармерки на славни розови девојки, со големини со 7-16

 
DEN 232.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Трендовски фармерки се нејзините со фармерки за влечење на славниот розов. Симпатична и најдобра од сè, удобна, овие фармерки со тексас се карактеризираат со силуета за нозе со високи и убер. Полу назад еластична лента за половината значи неверојатно вклопување за неа. Што не треба да се сака? Материјал : 65% памук/25% полиестер/8,5% рајон/1,5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Modern Fit; Флејска нога. Затворање : стајлинг за влечење; предно копче; Половина назад еластична лента за половината. Ockебови : Две предни џебови и два џебови. Карактеристики : јамки на ременот; висок пораст; Мека, истегнете тексас. Повлечете фармерки од пламен за девојчиња од славна личност розова.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ