• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Без граници јуниори со краток ракав миди фустан со привремени страни

Без граници јуниори со краток ракав миди фустан со привремени страни

 
DEN 261.28

Количина на стоки
Достапно на барање

Подгответе се во прилепување. Овој фустан за истегнување за канцеларија или излети за викенд од без граници додава секојдневен допир кога е поврзан со бели патики. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'10 ", половината : 26", биста : 33 ", колкови : 36". Моделот носи големина M. приближно. 39 "Долг од центарот на задниот врат. Миди должина. Екипаж; силуета на обвивка. Со ракави на капа. Облечете се за јуниори од без граници.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ