• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Тебру Памучна Ткаенина Претходно Исечена Постелнина, 25* Памучна Ткаенина САМОСТОЈНИ Избрани Квадрати Претходно Исечени Постелнина Пакет Четвртини

Тебру Памучна Ткаенина Претходно Исечена Постелнина, 25* Памучна Ткаенина САМОСТОЈНИ Избрани Квадрати Претходно Исечени Постелнина

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Карактеристики : Изработен од 100% памук, издржлив и безбеден за употреба. Погоден за изработка, декорација на домот, ватирање, шиење итн.Супер мек памук, удобен за употреба. Лесен и пренослив, може да се преклопи за лесно складирање.Светлата боја и цветниот модел го прават одличен модел. Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Памучна Боја : Жолта Големина : Прибл. 25*25см / 9.8*9.8 инчен пакет листа : 7 * Памучна Ткаенина : 1. Ве молиме дозволете грешка од 0~1 инчи поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.2.Мониторите не се калибрирани исто, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покаже малку поинаква од вистинскиот објект. Ве молиме земете го реал како стандард. Лесен и пренослив, може да се преклопи за лесно складирање. Светлата боја и цветниот модел го прават одличен модел.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ