• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Прстен Срце Двојка Прстени Појавување Прстени 1.5 кт Сина ЦЗ Женски Свадба Прстен Поставува Свадба Бендови

Прстен Срце Двојка Прстени Појавување Прстени 1.5 кт Сина ЦЗ Женски Свадба Прстен Поставува Свадба Бендови

 
DEN 399.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Црн Појавување Прстени Женскиот прстен е црно позлатен принцеза сече 8*8мм црвен cz mainstone 2 парчиња женски сетови за венчални прстени, печат : 10kt. Машки Прстен титаниум челик машка свадба бенд, дебелина, 2,5 мм, печат : титаниум. Прстен Пакување : накит торба. Измерете ја големината на прстот пред купувањето, бидејќи комплетите со ленти и прстени не можат да се променат големината. Подарок за свадба и подарок за љубов. ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ прстени за парови : женскиот Прстен е 2 парчиња црно позлатена принцеза исечена сина цз венчален прстен поставува веренички прстен.Прстенот на мне е широк 8мм волфрам карбид машки свадбен бенд, отпорен на абење, анти-судир. ОДГОВАРА НА СЕКОЈА ПРИГОДА : двојка Прстени Невестински сет се фино изработени од блескав Ааа Кубни Цирконија и се подобрени со висок полски финиш.Женскиот сет за прстени има главен камен од 1,5 кт со поставување на шипки за да го направи посилен и не е лесно да падне.Совршен за секојдневно носење за изглед кој дава изјави без разлика на приликата.Направете блескав додаток на вашата колекција накит!. Неговите И Нејзините Прстени : ќе добиете 2 прстени,комплети за женски прстени и машки прстен, Покажете го вашиот вкус за најдобриот накит со овој комплет за венчални прстени што ќе додаде стил и класа на секоја облека што ја носите во секоја пригода. Прекрасен подарок за љубов : ова безвременско суштинско значење е совршена идеја за подарок за вашата сопруга, ќерка, мајка, сестра, девојка, најдобра пријателка или за себе. Дајте некому посебен луксузен убав накит на карпа од ден во ноќ со стил!. Двојките прстени се ип позлата, нема да исчезнат.Материјалот ги исполнува Европските и Американските стандарди, без алергии, прстите нема да станат зелени.Нашето ветување 60 дена целосна наплата без надоместок за полнење, гаранција за Враќање на Парите без проблеми 100% .


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ