• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Сензација Транзициска слонова коска и килим во затворен простор, 8 '10'

Сензација Транзициска слонова коска и килим во затворен простор, 8 '10'

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Грајниот дизајн на оваа област килим создава топол амбиент за секоја просторија. Класичните бои на црвена, слонова коска и злато ја поставија сцената за елеганција. Машина за напојување направена од удобен полипропилен кој е лесен за чистење и мека. Вакуум и самото место чисто. Транзициска 8x11 област килим (7'10 '' x 10'3 '') Гранината слонова коска, црвена дневна соба лесна за чистење. Добро одговара за дневна соба, трпезарија, спална соба. Вакуум на поставување на среден куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегне расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција. Машина направена во Турција. Направено со издржлив и избледен полипропилен. 100% поткрепа на јута што е природно изработен издржлив материјал. Прекрасен преоден стил со примарна сенка од слонова коска и црвени акценти. Отпорна на дамки, лесна грижа и совршена за какво било опкружување во затворен простор. Дете трајно и лесно се чисти со минимално пролевање. Вакуум на поставување на среден куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегне расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ