• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Менс 14кт бело злато широк свадба бенд со 0. цтв Г-наспроти дијамант квалитет

Менс 14кт бело злато широк свадба бенд со 0. цтв Г-наспроти дијамант квалитет

 
DEN 9153.76

Количина на стоки
Достапно на барање

14кт бело златен метал со ситно исечен Г боја НАСПРОТИ 2 јасност круг брилијантни дијаманти поставени на средниот дел од бендот. Дијамантската тежина е 0,10 карати, а ширината на лентата е над 14мм. страничната закосена област има висок лак, а средниот дел е четкан. Менс 14кт бело злато 14мм широк свадбен бенд со 0.10 цтв Г - НАСПРОТИ 2 дијамант квалитет.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ