• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Социјален ангел женски печатен завиткувачки костим за капење во бикини

Социјален ангел женски печатен завиткувачки костим за капење во бикини

 
DEN 1218.56

Количина на стоки
Достапно на барање

Завиткајте се во овој сафари печатено бикини врвот од социјалниот ангел. Дизајнот на предниот дел нуди ласкав лифт со детали за исечоци кои даваат флертен привлечност. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина : М. Отстранливи чаши. Прилагодливи врски на вратот и грбот. Деколте на бандата; завиткан фронт; печатење на сите. 88% полиестер/12% спандекс. Миење на рацете. Увезени. Сафари завиткан бикини врвот за жени од социјален ангел.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ