• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Самовила Минималистички 2. Каратно Тркалезно Сечење Дијамантски Моисанит Веренички Прстен, Класичен Ореол Свадбен Прстен Во Сребро Со 18к Подарок За Позлата Од Бел?

Самовила Минималистички 2. Каратно Тркалезно Сечење Дијамантски Моисанит Веренички Прстен, Класичен Ореол Свадбен Прстен Во

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој Спектакуларен И Декоративен Прстен од најдобрите покажете ја вашата посветеност кон саканата личност. Самовила Минималистички 2.25 Каратно Кружен Дијамантски Моисанит Веренички Прстен, Класичен Ореол Свадбен Прстен во 925 Сребро Со 18к Бело Злато. Позлата Подарок За Неа, Две Појавување Бенд Метал : Бело Позлатени. Тип На Скапоцен Камен : Дијамант Моисанит. Намалување на скапоцени камења : Круг Брилијантен пресек. Скапоцен Камен Карат Тежина : 1.00. Страна Камен Карат Тежина : 1.25. Вкупна Каратна Тежина : 2.25. Овој прекрасен веренички прстен се одликува со дијамант моисанит од највисоко одделение ввс. Сите наши веренички прстени се направени со најквалитетни камења. Можеме да прилагодиме 10к, 14к или 18к цврсто бело злато, розово злато или жолто злато. Можеме да ја прилагодиме вашата нарачка со вистински дијамант моисанит, морганит, црвен рубин, зелени смарагди, син сафир, син аквамарин, црн дијамант. Купувајте Со Целосна Доверба 100 % Задоволство. Сите наши прстени се спакувани во прекрасна бесплатна кутија за накит. Можеме да ги изгравираме прстените.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ