• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
РЕД Гат Надвор од Пеколот - Xbo 360

РЕД Гат Надвор од Пеколот - Xbo 360

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

СВЕТИ РЕД ГАТ Надвор Од Пеколот - Xbox 360 Клучни Карактеристики И Придобивки : Играјте како Џони Гат или Кинзи Кенсингтон за прв пат досега, играјте како омилени обожаватели Џони Гат и Кинзи Кенсингтон, сами или во онлајн соработка со 2 играчи. Отворен свет од пеколна војна против Принцот На Темнината преку-надвор од 5 уникатни области на пеколот на кој било начин што сакате : спасување сојузници, изберете борба со кошмарни арх-војводи, ограбувајте ги растенијата за преработка на душата на Сатаната.. десетици опции ве чекаат во целосно нов град за разлика од сите што биле видени во редот на Светците порано. Нови натприродни моќи реномираните супер моќи На Светците ред 4 се вратија со пеколен пресврт! Издигнете се низ воздухот на паднатите ангелски крилја, повикајте ѓаволски импресори да ги нападнат вашите непријатели и опкружете се во божествена аура што ги принудува сите да ви се поклонуваат. Безобразното оружје ги користи 7-те смртоносни гревови со арсенал на оружје со тематика на подземјето : оган што експлодира жаби кон непријателите, пука роеви скакулци, па дури и уништува уништување од најудобната (и смртоносна) фотелја во задгробниот живот. Убиј Го Декси можеш да го направиш овој пат! Пинки се колнам.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ