• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Бесплатно собрание машко отоманско ребро џемпер со качулка со целосна зип

Бесплатно собрание машко отоманско ребро џемпер со качулка со целосна зип

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Тоа е сезона на худи! Поставете се со оваа јакна со качулка со целосна зип од бесплатно склопување со отоманска финиш со ребра. Носете го на вашиот пат : Предлагаме да го поставите преку долга или кратка ракав ТЕЕ- дополнета за да се загради за студот или да се отвори за да ги покаже графичките отпечатоци и впечатливите обрасци. Исклучиво на. Материјал : 61% полиестер/39% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. Fit : Опуштено. Тежина : лесна. Јака : прикачен аспиратор со влечење. Затворање : Затворање на целосна зип. Ракави : Долго. Ockебови : 2 предни џебови имаат најважни работи. Карактеристики : Текстурирано плетено тело; ребрести манжетни и полите. Машка отоманска ребра со целосна качулка од бесплатно склопување.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ