• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Канцеларија Ѕвезда Производи Спојуваат 36 Тркалезна Масичка. Махагони Заврши

Канцеларија Ѕвезда Производи Спојуваат 36 Тркалезна Масичка. Махагони Заврши

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Трансформирајте ја вашата дневна соба во модерен и современ простор кој е совршен за дружење и уживање во времето со пријателите и семејството со оваа тркалезна троседна маса. Интелигентно конструирани со ногарки од цврсто дрво и завршница од зрно дрво, ќе уживате во обилната површина на горниот дел од масата заедно со просторот од пониско ниво, што ќе ви овозможи многу простор да ги одморите далечинските управувачи на ТЕЛЕВИЗОРОТ, да поставите книги и списанија, па дури и да ги потпрете нозете нагоре и да се опуштите по долгиот работен ден. Сигурно ќе ги импресионира сите што влегуваат во вашиот дом преку неговата традиционална и космополитска привлечност, тркалезната масичка за кафе од Авенија Шест Ќе додаде малку свежина и енергија во вашиот дом. Димензии : 36 дијамант. х 18ч во. Издржливо изработени со цврсти материи од дрво од пепел, фурнир од пепел и инженерско дрво. Изберете од низа луксузни опции за завршна обработка. Дизајнот на нивоа обезбедува многу простор за прикажување и организација. Наменет за комерцијална или станбена употреба. Потребно е некое собрание.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ