• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Малите тики скокаат 'n' слајд отскокнувач

Малите тики скокаат 'n' слајд отскокнувач

 
DEN 2719.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Децата ќе уживаат во многу високо-енергетски возбудувања со овој малку слајд-отскокнувач. Оваа фантастична куќа за надувување обезбедува бесконечен спектар на можности за скокање. Малиот тикис надигнувач има високи, заштитни wallsидови околу значителната област на игра, а широкиот слајд со страничните шини создава супер забавен излез. Внатре во децата остануваат заштитени, а страните на решетката им овозможуваат на родителите да ја следат забавата. Овој детски отскокнувач, исто така, има удели за да го задржи цврсто во место. Направено е од материјал отпорен на пункција за дополнителна безбедност, а тешкиот вентилатор обезбедува континуиран проток на воздух. Доаѓа комплетно со вентилатор со GFCI, комплет за поправка, влогови и торба за складирање за да може безбедно да се стави на употреба кога не е во употреба. Ова ќе обезбеди часови разиграна забава за вашите мали отјавања. Малите тикини скокаат 'n' Слајд -отпадоци : 3 странични страни ги штитат децата и им дозволуваат на родителите да ја гледаат забавата. Влогата на затегнување на малиот Tikes Bouncer цврсто на место. Тешкиот вентилатор и малите дупки обезбедуваат континуиран проток на воздух. Изграден материјал отпорен на пункција. Максималната тежина е 250 фунти. Бара континуирана инфлација. Kids 'Bouncer вклучува вентилатор со GFCI, комплет за поправка, влогови и торба за складирање. Се одликува со заштитни wallsидови и голема област за игра. Вклучува широк слајд со странични шини за супер забавен излез. Димензии : 12 'x 9' x 6 '. Собрана тежина : 38,28 bs.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ