• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Смешни индустрии за студенти смешни далматински кучиња очила за очила и инсекти сликање црна врамена уметничка печатена wallидна уметност

Смешни индустрии за студенти смешни далматински кучиња очила за очила и инсекти сликање црна врамена уметничка печатена wallидна

 
DEN 479.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Додадете димензија во која било просторија со нашите текстурирани врамени уметнички дела на Giclee. Нашите врамени уметнички дела се безбедно монтирани во рамка со жито од дрво од 1,5 инчи и подготвени да висат. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Покрај тоа, треба да ги проверите нашите преголеми опции ако сакате парче изјава. Димензии : 12 x 1,5 x 12 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 12 x 1,5 x 12 големи : 17 x 1,5 x 17 преголеми : 24 x 1,5 x 24. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дебелина од 1,5 инчи. Боите со монтирани рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . уметнички дела се однесуваат на : животинско, кучешко, цицач, милениче, далматијан, куче, чаши, сликарство. Дизајн од ennенифер Рутџет.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ