• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Рециклирани мешавини на жени во Авиа, високи лежеви лежишта

Рециклирани мешавини на жени во Авиа, високи лежеви лежишта

 
DEN 480.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Движете се со леснотија во беспрекорни хеланки на Авиа. Одликувајќи се со неверојатно вклопување што се чувствува како втора кожа, овие меки и истегнати хеланки се одличен избор за салата или пошироко. Запаленото миење му дава уникатен изглед на секое парче, а широката лента со ребреста половината обезбедува удобна контрола. Парот со соодветниот резервоар за исечен Avia за координиран изглед! Исклучиво на. Материјал : 62% рециклиран најлон/22% најлон/16% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. fit : тенок. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 25 ”Inseam. Затворање : стајлинг за влечење; Широк ребрести еластична лента за половината. Ockебови : Ништо. Карактеристики : мек и истегнат материјал; потресеното миење му дава уникатен изглед на секое парче; Беспрекорен дизајн. Беспрекорни хеланки за жени од Авиа.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ