• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Четка За веѓи со двоен Крај И Четка За Веѓи Со Агол На Споули За Прецизна Примена И Мешање На Прашоци За Веѓи, Восоци И Гелови - Вегански И Без Суровост

Четка За веѓи со двоен Крај И Четка За Веѓи Со Агол На Споули За Прецизна Примена И Мешање На Прашоци За Веѓи, Восоци И Гелови

 
DEN 95.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Висока дрвена рачка/квалитетна алуминиумска цевка/најлонски влакна. Чешелот за веѓи се користи за чешлање на обликот на веѓите и може да го отстрани вишокот пудра од работ на веѓата, што е погодно за употреба. Двоен дизајн е прецизно финализиран. Појавувањето на прав и маскара за веѓи е лесно за шминкање, така што ќе можете да користите поудобно и да создадете совршена шминка за очи. Покрај способноста за четкање трепки, спиралните четки имаат уште една употреба. Тие исто така можат да ги чешлаат веѓите и да создадат поделикатна шминка за веѓи. Лесен за употреба, лесен за носење. Тип : четки За Шминка. Материјал За Четка : Најлон. Рачка материјал : Дрво. Големина на пакетот : 20*10*2см/7.87*3.94*0.79". Тип на кожа : сите типови на кожа. Вклучен пакет : 1 x Четка За Шминка четката За Веѓи Со Двојна Завршница има најквалитетни синтетички влакна и четка за калеми за беспрекорна апликација за веѓи и чешлање. Аголната четка за веѓи е совршена за обликување и пополнување на веѓите со прецизни, дефинирани потези, истовремено овозможувајќи рамномерна дистрибуција на производот/бојата. Користете ја страната на калемот за да ги обликувате, измешате и негувате веѓите и трепките. Четката за веѓи е совршена за сите форми на веѓи. Оваа четка за веѓи работи со сите ваши омилени прашоци за веѓи, креми, гелови, восоци и матрици. Стручно контурирајте и изменете ги вашите природни веѓи додека лесно ја депонирате бојата токму онаму каде што сакате. Пополнете ги лаковите и празнините беспрекорно, истовремено создавајќи полнота и тело на природно тенки или премногу откинати/оштетени веѓи. Покрај способноста за четкање трепки, спиралните четки имаат уште една употреба. Тие исто така можат да ги чешлаат веѓите и да создадат поделикатна шминка за веѓи.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ