• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Макспро В Харнс - Жица одговара На Машина За Миење Садови

Макспро В Харнс - Жица одговара На Машина За Миење Садови

 
DEN 517.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Макспро Машина За Миење Садови Харнс - Жица W10889942. Употребата на трговските имиња и логоа на Производителите се регистрирани трговски марки на нивните соодветни сопственици. Секоја употреба на името на брендот На Производителите, броевите на деловите или ознаката на моделот за овој производ е направена исклучиво за целите на демонстрација и за компатибилност на идентификацијата и се прикажани само за описни цели. Употребата на нив не е поврзана со, подразбира каква било припадност или одобрување од кој било производител. Компатибилен СО KDPE204 GBS0 KDPE204 GPS0 KDPE234 GBS0 KDPE234 GPS0 Makspro Машина За Миење Садови Харнс-Жица. Гарантирано задоволство Или Без Поставени Прашања Гаранција За Враќање На Парите. Целосна 1 Година Гаранција или 90 Дена За Враќање на производот. Макспро-ПРО Техничари Топ Пик Бренд. Издржлив Квалитет Прицврстува-Жица Која Ги Исполнува или дури И Надминува Оем Спецификации Квалитет. Сосема Ново Во Оригиналното Малопродажно Пакување. Лесен За Инсталирање - Направен Точно За Да Одговара За Повеќето Машини за Миење Садови од Врвна Марка. Проверете Го Описот за Компатибилност На Моделот. Компатибилен Со Повеќето Машини за Миење Садови, вклучувајќи KDPE204 GBS0 KDPE204 GPS0 KDPE234 GBS0 KDPE234 GPS0.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ