• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Трговска марка ликовна уметност Art Nouveau Zodiac Scorpio Canvas Art by Color Bakery Black Matte, сребрена рамка

Трговска марка ликовна уметност Art Nouveau Zodiac Scorpio Canvas Art by Color Bakery Black Matte, сребрена рамка

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Ова подготвено да се обеси, измешано врамено уметничко дело има жена со ѓердан од скорпија и црвена капа што држи гуска, зборот "скорпија " напишан пред нејзината.giclee (Jee-clay) е напреден процес на печатење за создавање високо Квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Трговска марка ликовна уметност „Арт Новео Зодијак Шкорпија“ платно уметност по боја пекарница црна мат, сребрена рамка : уметник : пекара во боја. Тема : Фантазија. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ