• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Leенски Plus Plus Midrise Bootcut Jean

Leенски Plus Plus Midrise Bootcut Jean

 
DEN 280.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Ли плус фармерки за подигање на мидрот седат токму на половината, поддржувајќи и ласкајќи ја вашата фигура. Вклучивме легендарни детали на Ли како 5 џебни конструкции и лепенка од ли. Направено со премија, одржливо реприматско влакно, така што ќе се чувствувате добро да ги носите овие фармерки и внатре и надвор . редовно вклопување. Мидриз. 5 џеб. Гледајте џеб. Џебови на колкот. Истегнете тексас. Стил #112344470.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ