• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Acdelco Gm Оригинална Опрема Комплет Регулатор На Притисок За Вбризгување Гориво со Регулатор, Заптивка и Завртки избери: 2003-ШЕВРОЛЕТ КАВАЛЕР, 2003-ПОНТИЈАК СОНЧЕВ ОГАН

Acdelco Gm Оригинална Опрема Комплет Регулатор На Притисок За Вбризгување Гориво со Регулатор, Заптивка и Завртки избери: 2003-ШЕВРОЛЕТ

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Ацделко Гм Оригинална Опрема Регулатор На Притисок За Вбризгување Гориво е механички вентил кој го контролира притисокот на горивото во шината на инјекторот за гориво и е замена препорачана ОД ГМ за оригиналната компонента на вашите возила. Вентилот натоварен со пружина го враќа вишокот гориво назад во резервоарот за гориво. Овој оригинален регулатор на притисок за вбризгување гориво е произведен за да одговара на ВАШЕТО ГМ возило, обезбедувајќи ги истите перформанси, издржливост и работен век што ги очекувате Од Џенерал Моторс. Регулатор На Притисок За Вбризгување Гориво. Регулатор На Притисок За Вбризгување Гориво. Регулатор На Притисок За Вбризгување Гориво. Регулатор На Притисок За Вбризгување Гориво. Одговара Изберете : 2003-2005 ШЕВРОЛЕТ КАВАЛЕР 2003-2005 ПОНТИЈАК СОНЧЕВ ОГАН и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ