• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Гријанлок В Врат Обична Туника Врв За Жени Чипкана Кошула Со Кратки Ракави Лабава Обична Летна Кошула

Гријанлок В Врат Обична Туника Врв За Жени Чипкана Кошула Со Кратки Ракави Лабава Обична Летна Кошула

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

1 х Врвови (други Додатоци не се вклучени). Должина На Ракавот : Краток Ракав. Деколте : V Вратот. Карактеристики : Крпеница Од Тантела, Еднобојна, Краток Ракав, V Врат, Секојдневен Стил, Лабаво Вклопување, Женска Летна Врвна Маичка Блуза. [Внимание] : Ве Молиме Измерете Ја Големината На Вашето Тело И Погледнете Ја Табелата Со Големини На Втората Слика Пред Да Нарачате. Совршено Одговара со Хеланки, Слаби Панталони, Фармерки, Шорцеви, Чизми До Колена или Високи Потпетици за Убав Изглед. Прилики : Дневно, Работа, Шопинг, Забава, Запознавање, Одмор, Пролет, Лето, Fall.100% Полиестер Лесен, Мек и Удобен за Носење .Совршено Одговара со Хеланки, Слаби Панталони, Фармерки, Шорцеви, Чизми До Колена или Високи Потпетици за Убав Изглед.Прилики : Дневно, Работа, Шопинг, Забава, Запознавање, Одмор, Пролет, Лето, Fall . Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см). Карактеристики : .


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ