• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Цветни Летни Или Пролетни Цвеќиња Врата Завеса Прозорец Покрие Дома Декор Виси Завеса Големина

Цветни Летни Или Пролетни Цвеќиња Врата Завеса Прозорец Покрие Дома Декор Виси Завеса Големина

 
DEN 399.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Големина : 85х90см, 85х120см, 85х150см и 105х120см за вашиот материјал од полиестерска ткаенина, цврст и издржлив. Супер меко чувство на раката и лесно се преклопува компактно.Совршена големина за повеќето врати, можете да висите помеѓу просториите, на вратите или во прозорците за да ги поделите просториите за заштита на приватноста од сонце, ветер, прашина и простор за рекламирање.Фото колаж целосна боја печатење. Нежно миење раце одделно во ладна вода. Големина : 85х90см, 85х120см, 85х150см и 105х120см за ваш избор. Материјал : Висококвалитетна и Удобна полиестерска ткаенина. Овие панели за завеси имаат можност да блокираат светлина, да ја намалат бучавата и да ја задржат несаканата топлина или студ. Функција на производот : Врата Завеса Прозорец Виси Покрие Завеса или како Таписерија На Ѕидовите.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ