• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Мавен тапациран кревет за складирање, крал, сива постелнина

Мавен тапациран кревет за складирање, крал, сива постелнина

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Достапно во големини на близнаци, целосни, кралици и крали, оваа платформа рамка за кревет се нуди во повеќе бои и завршувања . Основите на Slat овозможуваат воздухот да помине слободно под вашиот кревет, одржувајќи го вашиот душек посвеж.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ