• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Womenенски женски директен тексас во целина

Womenенски женски директен тексас во целина

 
DEN 399.04

Количина на стоки
Достапно на барање

Комбинезоните се вратија. Или можеби никогаш не заминале. Во секој случај, директното стајлинг на нозете на овие меки истегнати комбинезони ви го дава старото училиште што ви недостасуваше. Кул, обичен и лесен за носење со скоро нешто од тимови, до џемпери и пошироко. Надвор од должноста стил направено токму онака како што се сетивте. Опуштено тенок.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ