• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Justice Girls Fleece Top Top и Jogger Pant, сет со пижами од 2 парчиња, големини 5- & плус

Justice Girls Fleece Top Top и Jogger Pant, сет со пижами од 2 парчиња, големини 5- & плус

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Само на време за сезоната на подароци! Овој 2-парчен сон поставен од правда ќе направи неверојатен подарок за неа и нејзините пријатели! Совршено за да се забавувате низ куќата или да се забавувате со спиење, ова кадифен руно ќе ги задржи удобно и топло цела ноќ. Вклучено во овој комплет за пижами со две парчиња е пријатно врвот со долг ракав или со сјајно лого за правда или графички печатење со фолија и долг пант за спиење. Долгата пантолона има еластична лента за половината за дополнителна удобност. И горниот и долниот дел се машини што се перат за лесна нега. Комплетите што се достапни во шарени отпечатоци од боја на вратоврска или светло обоени цврсти материи. Beе биде тешко да се избере само еден сет, па фатете еден од секој за да го завршите списокот со подароци! Сет со 2 парчиња вклучува : панталони со долг ракав и џогер. Врвот : Долг ракав, вратот на екипажот, сјајот или графичката фолија од предната страна. Панталони : џогер, еластична лента за половината. Направено од 100% полиестерско кадифено руно. Отпорен на пламен. Достапно во големини 5-18 и плус. Машина за перење.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ