• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Чорапи За Мажи Зимски Топол Божиќен Кабел За Нозе Плетени Плетени Капчиња Високи Долги Чорапи Хеланки Сини Чорапи

Чорапи За Мажи Зимски Топол Божиќен Кабел За Нозе Плетени Плетени Капчиња Високи Долги Чорапи Хеланки Сини Чорапи

 
DEN 255.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Зимски Топол Божиќен Кабел За Нога Плетен Плетен Капчиња Високи Долги Чорапи Хеланки Функција : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1 тип на Шема на Парови : Цртан Филм Материјал : Волна : Една Големина Најмногу одговара. Содржина На Пакетот за еластичност : 1 Пар Чорапи Женски Чорапи, Чорапи Високи До Колена за Мажи. Женски Чорапи Високи До Колена за Мажи, Жени Чорапи Високи До Колена. Сини Женски Чорапи Високи До Колена. Волнени Чорапи Високи До Колена, Женски Чорапи Високи До Колена. Зимски Топол Божиќен Кабел За Нозе Плетени Плетени Капчиња Високи Долги Чорапи Хеланки.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ