• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Моќност Запре Напред Еден Геометар Обложени Кочница РОТОР JBR1736EVC Одговара Toyota Camry

Моќност Запре Напред Еден Геометар Обложени Кочница РОТОР JBR1736EVC Одговара Toyota Camry

 
DEN 4262.24

Количина на стоки
Достапно на барање

Проверете ја компатибилноста со вашето возило на http : // // роторите Обложени Со Запирање На Напојувањето се директен завртка, економичен, замена за фабричка опрема. Овие ротори на диск сопирачките се целосно обложени, вклучително и во внатрешноста на лопатките, користејќи превентивен слој ОД вистинска геометриска ' рѓа. Роторите Обложени со еволуција се произведени со Нашата технологија Со Вистинска Актерска Екипа, што резултира со прецизен фрлен и прецизен машински производ. Роторите се ое тежина и ја задржуваат конфигурацијата НА оем ване за непроблематична работа. Целиот ротор на сопирачките се третира со тенок слој Од вистинска геометрија 360 облога која штити од ' рѓа и корозија без да влијае на перформансите на сопирањето на возилото. Алуминиумската СРЕБРЕНА боја НА ГЕОМЕТ 360 совршено се интегрира со стилот и дизајнот на денешните отворени алуминиумски тркала. Сакате максимална заштита од ' рѓа? Направете ги сопирачките правилно со ротори обложени Со Еволуција за Запирање На Напојувањето! Моќност Запре Еден Геометриски Обложен Ротор На Сопирачката •еден акции замена на роторот на сопирачките фрлени и обработени на водечките спецификации во индустријата •површината на роторот е целосно обложена внатре и надвор со оригинален ГЕОМЕТАР превентивен слој за ' рѓа •овој ротор има ненасочна површина на роторот со 100% рамнотежа на мелницата •Роторот е ое тежина и ја задржува конфигурацијата на oem wane •надградба на Завртки, нема потребни модификации •Одговара : Lexus RX350 2019-2016 Rx450h 2018-2016 rx450hl 2018.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ