• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Бобинки Маса За Активност На Бубрезите-Мобилен-Дрифтвуд Сиво Крајбрежно Сино Сиво

Бобинки Маса За Активност На Бубрезите-Мобилен-Дрифтвуд Сиво Крајбрежно Сино Сиво

 
DEN 1119.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Воспитувачите можат лесно да комуницираат со индивидуални деца без да ги вознемируваат другите Со Бубрежна Маса. Сместува до 9 столици. Нозете се прилагодуваат од 20? на 31? високо, дали 2? дебели и имаат тешки тркалца. Лебдено Дрво Сива маса со Крајбрежна Сина Вистина, сиви нозе и сиви тркалца. Kydzafeedges. Kydzstrongconstrong. Вистина. Изберете од повеќе комбинации на бои на маса и Вистински бои. Термички Споени ламинатни маси 1-1/8? дебела. Брзо монтирање нозе со минимално склопување. Нозете се прилагодуваат во чекори од еден инч со екстра безбеден систем за прилагодување на ногата со двојна завртка. Корисен Совет : Повеќето деца бараат маси со основна големина ? малите маси обично одговараат на деца од само 1 до 2 години. Прилагодување од 18? до 29? високо (или 20? на 31? со тркалца). Погледнете ги препораките за чистење во wwwjonti-craftcom/чистење.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ