• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Повлекување На Девојките на Леви На Џегинг, Големини 4-16

Повлекување На Девојките на Леви На Џегинг, Големини 4-16

 
DEN 232.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Истегнете се и движете се во Овие стилски Џеги На Леви. Тие се еластични и удобни, совршени за дружење дома или излегување со пријателите. Растеглива плетена ткаенина од диагон. Супер слаби вклопуваат преку нога. 2 вештачки предни џебови. 2 задни џебови. Прилагодлив појас.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ