• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Реман 65 - Погон Реквизит Вратило задниот одговара 2003-Тојота

Реман 65 - Погон Реквизит Вратило задниот одговара 2003-Тојота

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

КАРДОНЕ има долгогодишно искуство во тестирање и инженерство на реквизитни шахти – поминавме години анализирајќи материјали и процеси за да дојдеме до супериорен, подолготраен производ. Секоја единица е дизајнирана и изградена за да одговара на перформансите На о.е. Дополнително, сите Кардонски Реквизитни Шахти се 100% динамички избалансирани, што резултира со перформанси без вибрации при сите брзини. Апликација за возило : Тојота 4рунер 2021-03. Изграден за да одговара На формата, вклопувањето и функцијата На О.Е.. Инсталирани се 100% нови универзални споеви за да се обезбеди правилно вклопување и оптимални перформанси. Сите јареми за лизгање се подмачкуваат за да се спречи предвремено абење. Единиците се 100% динамички избалансирани при 3200 Вртежи во Минута за работа без вибрации и зголемен животен век на зглобовите. Ое Референца : 802818200А Т3Т07071. Одговара Изберете : 2013-2022 ТОЈОТА 4РУНЕР 2003-2012 ТОЈОТА 4РУНЕР 6 Цил 4 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ