• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Кревет За Миење Тексас 36Х27 -Браун, Пк 1, Среќни Опашки

Кревет За Миење Тексас 36Х27 -Браун, Пк 1, Среќни Опашки

 
DEN 1055.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Кревет за миење тексас 36х27 - Кафеав Кревет За Миење Тексас, 36 "х 27", Кафеав : Содржи еден кревет за миење тексас од 36" х 27" х 4". Направено од 100 проценти полиестер. Надворешниот капак може да се пере во машина и е отпорен на вода. Доаѓа во различни бои. Секој продаден одделно. Увезени.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ