• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Болдвин Сохо Двоен Цилиндар Рачка Со Внатрешна Рачка

Болдвин Сохо Двоен Цилиндар Рачка Со Внатрешна Рачка

 
DEN 7883.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Карактеристики : Тип На Сет За Влез : - Рачка. Функција : - Клуч (Влез). Димензии : Вкупна Висина-Врвот До Дното : -16.6". Вкупна Ширина-Од Страна На Страна : -8.8". Вкупна Длабочина-Напред Кон Назад : -3.8". Вкупна Тежина На Производот : -9,4 фунти. BAW2515 Карактеристики Влез Во Собата Тип : Рачка. Функција : Клуч (Влез). Димензии Вкупна Висина-Врвот До Дното : 16.6". Вкупна Ширина-Од Страна На Страна : 8.8". Вкупна Длабочина-Напред Кон Назад : 3.8". Вкупна Тежина На Производот : 9,4 килограми.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ