• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Човекот На Тејлор Пештерата Правила Зелен Знак Декор Подарок 108240005352

Човекот На Тејлор Пештерата Правила Зелен Знак Декор Подарок 108240005352

 
DEN 171.04

Количина на стоки
Достапно на барање

ДОБИЈТЕ го за 4-5 ДЕНА од МФР ВО САД. Сликата има изглед на постар и издржан знак со симулирани ' рѓосани рабови и изгребана и избледена боја на завршница обложена со низок сјај во прав. Произведено и испорачано во САД. Има мазни заоблени агли и вклучува дупки за монтирање. БРОДОВИ за 1-2 ДЕНА.025 " алуминиумски и лимени знаци), овој знак од 8 инчи на 24 инчи е направен во САД со американски материјали и Американска изработка.025 " алуминиум или калај знаци) со прекрасен финиш обложен со низок сјај во прав за одличен изглед и чувство! алуминиумот што може да се издржи нема да ' рѓосува, со заоблени агли и дупки за монтирање направени и испорачани во САД.Секој знак е направен по нарачка и поединечно рачно изработен. Цената на овој знак вклучува БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА која обично трае од 3 до 5 дена во Соединетите држави. Достапно е и во потенка завршница со висок сјај.040 инчен дебел алуминиум (60% подебел од . Ова Е Американско Направено!.Премиум Одделение-Направени Од .Премиум Одделение Знак-Направени од.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ