• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Принц виолетова дождска машка и голема машка графичка маица

Принц виолетова дождска машка и голема машка графичка маица

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Покажете го вашиот ентузијазам за принцот со оваа пурпурна маица со тематски дожд. Одликувајќи се со задебелен графички дизајн, удобно вклопување и меко чувство на рака, оваа маица е совршен додаток на гардероба. Официјално лиценцирана маица на принцот виолетова дожд. Пакет со 2 пакувања. 100% памучен состав. Принц, сите права се задржани.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ