• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Пионерската жена спие хемија, жени, големини S-3x

Пионерската жена спие хемија, жени, големини S-3x

 
DEN 319.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Луксуз на крајот на денот .. да, ве молам! Хемијата за спиење на Pioneer Woman е сонувачка мека, ултра-феминин со трим на чипка и полите на шутли, и е врвен почеток на релаксирачка ноќ. Лизгајте го и уживајте во чувството на четканата ткаенина против вашата кожа и лесното чувство, плус дури и има џебови! Само на. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. ФИТ : Опуштено. Должина : долга 36 ”од центарот на задниот врат за големина 1x. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Две џебови од страничен спој. Карактеристики : ДЕЦЕРНА ДЕЦЕНЦИЈА; нежно тресење на рамената; чипка на чипка; Руфл полите; Достапно во печатени и цврсти стилови. Chemенска хемија за спиење од пионерската жена. Новата линија за облека на Pioneer Woman ги зема саканите флорали на потписот на Ри Драмонд и удобен стил во забавни, стилски парчиња што ве прават да се чувствувате сигурни во кој било амбиент.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ