• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Garanimals Graphic Sweatshirts Garanimals Boy

Garanimals Graphic Sweatshirts Garanimals Boy

 
DEN 399.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Без разлика дали тој се шегува околу игралиштето, се дружи со своите пријатели или дреме дома, тој ќе биде удобен во овој пријатна мултипак од Гаранималс. Чувајте го вашето дете убаво и топло со оваа џемпер од 2 парчиња руно, поставено од garanimals. Тие се обложени со меко руно за да ја задржат пријатноста да оди во текот на целиот ден. Измешајте и совпаѓајте со други стилови на Garanimals за лесна есен и зимска гардероба за вашето момче за дете. Достапно во големини 2 T-5 T. Графички џемпери на момчињата на мали деца, 2 парчиња мултипак мешавини и стилови на натпревар за лесна и забавна облека. Се продава исклучиво во продавниците и. Памук 60%, полиестерско руно 40%.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ