• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
2-1 4 Модерна Аранжман Кука, Чиста Бела И Бор

2-1 4 Модерна Аранжман Кука, Чиста Бела И Бор

 
DEN 238.08

Количина на стоки
Достапно на барање

Дизајнирана да ги уништува малите простори, оваа модерна кука за наклон нуди место за заштеда на простор за палта, шалови, чанти и капи. Направени од вистински бор, дрво жито и други природни варијации може да се појават. 2-1/4" Модерна Закосена Кука, Чиста Бела И Бор : Користете ја оваа модерна кука за да додадете стилска организација во вашето фоаје, спални соби, бањи, ходници и многу повеќе. Оваа бела и природна борова кука додава модерен талент на вашите потреби за складирање. Оваа кука е изградена од бор и леано цинк држи 35 килограми. кога се монтираат во столпчиња од цврсто дрво или кога се користат ѕидни сидра. Вкупни димензии, по кука, кога е монтиран, (Hx Wx D) : 2.77 во x 1.02 во x 2.26 во. Вклучува хардвер за монтирање и инструкции за инсталација.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ