• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Линиер 2.4 G Wifi Паметен Систем За Наводнување Со Двојна Пумпа Балкон Градина Стаклена Градина Интелигентен Уред За Наводнување Комплет Градинарски Материјали

Линиер 2.4 G Wifi Паметен Систем За Наводнување Со Двојна Пумпа Балкон Градина Стаклена Градина Интелигентен Уред За Наводнување

 
DEN 303.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Опис : Лесен за употреба : овој систем за наводнување Wi Fi ви овозможува да користите телефонска АПЛИКАЦИЈА за да ја контролирате и да поставите време на наводнување и наизменично време. време на интермитенција : 0-999h.Удобен за употреба : овој уред за наводнување поддржува далечински управувач, со што можете да го контролирате уредот речиси насекаде.Стабилен : овој систем за наводнување Wi Fi поддржува 2,4 Ghz и сигналот е брз и удобен за поврзување.Максимален притисок на водата : € 30 pai (200kpa).Работна температура : 0-50.Двојна пумпа : овој уред за наводнување Wi Fi ви овозможува да контролирате две пумпи одделно за да ги задоволите вашите различни потреби.Бучава : 65db (30cm растојание).Моќност : 3,6 W.Проток : 0,3-0,8 ЛПМ.Материјал за амортизација на пумпата : Силикон. Стабилен : овој систем за наводнување Wi Fi поддржува 2,4 Ghz и сигналот е брз и удобен за поврзување. Удобен за употреба : овој уред за наводнување поддржува далечински управувач, со што можете да го контролирате уредот речиси насекаде. Двојна пумпа : овој уред за наводнување Wi Fi ви овозможува да контролирате две пумпи одделно за да ги задоволите вашите различни потреби.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ