• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Примарно Злато Каратно Бело Злато 7х Круша Аметист И Дијамантски прстен

Примарно Злато Каратно Бело Злато 7х Круша Аметист И Дијамантски прстен

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој прекрасен прстен од скапоцени камења сигурно ќе додаде прекрасен допир на вашиот стил. Нагласен со гламурозен 0,65 cttw фацетиран виолетов аметист скапоцен камен СО vs2/SI1 јасност дијамантски акценти, овој прстен е дизајниран од 14 каратно бело злато и е достапен во големини на прсти 6.Метална Тежина : 1,49 Грама Тип на накит : Стил На Финирање : Скапоцен камен И Дијамантски Ринггендер : Женски метал : Златен Карат : 14 Каратметална Боја : Ширина на Бела Лента : 1мринг Големина : 6гемстоун Детали : Тип : Аметистбиртхстоун Месец : Февруарибојка : Пурпурна : Фацетедсајп : Пирсајз : 7мм х 5ммвежина : 0.65 cttwquanty : 1jewelry Поставување : Prongdiamond Детали : Јасност : Vs2/si1color : G-1birthstone Месец : Април : Facetedshape : тркалезна големина : 1.8 mmweight : 0.05 Cttwquanty : 2 Накит Поставување : Prongy Вашиот Предмет Пристигнува Во Бесплатна Зелена Кутија За Подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Сад 14 Каратно Бело Злато, Скапоцен Камен, Дијамант.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ