• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Дупка NVG Планината Покровот, Шлем Дупка Плаштеница Алуминиумска Легура Стандардна Големина Робустен За Замена Црна, Зелена, Песок Боја

Дупка NVG Планината Покровот, Шлем Дупка Плаштеница Алуминиумска Легура Стандардна Големина Робустен За Замена Црна, Зелена,

 
DEN 6468.00

Количина на стоки
Достапно на барање

3 Дупка NVG Планината Покровот, Шлем 3 Дупка Плаштеница Алуминиумска Легура Стандардна Големина Робустен За Замена Црна,Зелена,Песок Боја Спецификација : Тип На Ставка : Шлем 3 Дупка Обвивка Материјал : Листа На Пакети од алуминиумска легура : 1 x 3 Дупка Покровот3 x Завртка3 x Орев Алуминиумска Легура Материјал : држачот За Шлем е изработен од алуминиумска легура, со отпорност на абење и триење Отпор, ИЗДРЖЛИВ. Носивост : држачот На кацигата има силна носивост, е лесен, има мали толеранции и го поддржува стандардниот интерфејс на стеблото на лигњите. Применливи Модели : оваа основа за шлемови е погодна за венди, ЗА АФ, ЗА БРЗИ шлемови, лесна за инсталирање и живот.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ